Bezpośredni dystrybutor produktów Tandex i Sonico w Polsce
Menu Szukaj

Mugga 9% deet Mleczko Spray 75 ml

  • Dostępność: W magazynie
  • Producent: JAJCO
24,00 zł

Mugga 9% deet Mleczko Spray 75 ml

Preparat przeciw komarom i kleszczom może być stosowany zarówno przez dzieci jak i młodzieży

Oryginalny na rynku Polskim środek na komary i kleszcze Mugga Spray dla dzieci i młodzieży. Preparat w formie płynu do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej DEET chroniącej ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami takimi jak :Komary, kleszcze, moskity i wszelkiego rodzaju insekty.

pray posiada przyjemny eukaliptusowy zapach oraz wysoki czas działania, nie jest tłusty i łatwo się aplikuje, idealnie sprawdza się zarówno w klimacie tropikalnym oraz umiarkowanym europejskim i jest przeznaczona dla osób chcących chronić się przed wszelkiego rodzaju insektami

Preparat na kleszcze dla dzieci i młodzieży

Repelenty firmy JAICO posiadają wiele pozytywnych referencji zarówno od zawodowych podróżników jak i instytucji zajmujących się ochroną publiczną zdrowia i życia. Firma Jaico intensywnie współpracuje z entomologami, podróżnikami, ekspertami od krajów tropikalnych, lekarzami, szpitalami i instytucjami państwowymi w celu stworzenia kompletnego programu produktów ograniczających ryzyko zachorowania na groźne choroby występujące w krajach tropikalnych. Obecna gama produktów powstała przy współpracy Instytutu Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii oraz otrzymała wiele prestiżowych międzynarodowych nagród oraz specjalne wyróżnienie Unii Europejskiej za skuteczność działania.

© TANDEX. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: Dotsell

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły